Twój team w tych trudnych czasach

PARE SŁÓW o Nas


"Baterie.maruszak-hurt" to rodzinna firma, oferująca hurtową sprzedaż baterii oraz mechanizmów do zegarków od ponad dwudziestu lat. Siedziba firmy znajduję się w uroczej, nadmorskiej miejscowości Grzybowo, skąd wysyłamy paczki do naszych klientów z całej Polski.
W 2008 roku powstał sklep internetowy i sprzedaż wysyłkowa na całą Polskę i strefę Euro co było kontynuacją sprzedaży bezpośredniej na terenie województwa zachodniopomorskiego, pomorskiego i lubuskiego. Naszą markę nie stworzyła tylko rzetelna praca, ale przede wszystkim wysoka jakość oferowanego produktu, szeroki wachlarz jego wyboru, wzbogacony w unikalny i trudno dostępny asortyment. Jesteśmy w ciągłej fazie rozwoju dlatego w 2013 rodzinny partner "Luk-Mar" Łukasz Maruszak zajął się sprzedażą bezpośrednią w województwie kujawsko-pomorskim, a w 2020  firma "Nat-Mar" Marta Maruszak poszerzyła grono klientów w województwie wielkopolskim.

Podstawowym celem firmy jest ciągły rozwój, poszerzenie asortymentu, a także rosnąca satysfakcja klienta z możliwości współpracy z nami.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą baterii i mechanizmów do zegarków.
Członków załogi
+
Zadowolonych klientów
+
Kupków Kawy
Produktów Sprzedanych
+

Don't think, Just do!

O to my

Dyrektor

Waldemar Maruszak

Administrator

Krystyna Maruszak

Specjalista od Sprzedazy

Łukasz Maruszak

Sprzedaż i dystrybucja osprzętu zegarmistrzowskiego, włącznie z częściami do zegarków mechanicznych i automatów
Specjalistka od Sprzedazy

Marta Maruszak

"Nat-Mar" to firma, która zajmuję się sprzedażą bezpośrednią baterii, mechanizmów i akcesorii do zegarków na terenie Poznania i województwa wielkopolskiego.